O nas

Współpracujemy z najlepszymi organizatorami turystyki i wciąż powiększamy naszą ofertę, aby móc w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów i wybrać ofertę jak najbardziej atrakcyjną dla Państwa.

Posiadamy tysiące satysfakcjonujących ofert wypoczynku letniego i zimowego.
U nas znajdziecie dużą bazę ofert w kierunkach egzotycznych, objazdowych i wypoczynkowych, plaż słonecznych przez cały rok, niezapomnianych rejsów po morzach i oceanach. Oferujemy również kierunki zimowe, czyli najlepsze trasy narciarskie i snowboardowe.

Oferujemy szeroki wachlarz imprez wypoczynkowych, objazdowych oraz sportowych, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Kluczową rolę w naszej strategii ma satysfakcja klienta. Dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi i największymi touroperatorami, którzy gwarantują naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług i satysfakcję z wyjazdów.

Każdy z Organizatorów wycieczek współpracujący z Euro Travel posiada niezbędne dla prowadzenia działalności turystycznej zezwolenia, licencje oraz ubezpieczenia gwarantujące 100% pewność udanego wypoczynku. Prezentowana oferta wycieczek pochodzi z pewnych i rzetelnych źródeł.

 

Zdjęcia biura

 

BIURO GODNE ZAUFANIA!

 

Jesteśmy członkiem:

Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych

 

Jesteśmy zdobywcami tytułu

WAKACYJNY EKSPERT

w kategorii profesjonalne i pewne biuro podróż

 

bezpieczeństwo

Wakacyjni eksperci to członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT) – jedynej agencyjnej organizacji w Polsce. OSAT zrzesza tylko agentów z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.

wiedza

Fachowa wiedza to najważniejsza „oferta” jaką ma do zaprezentowania Wakacyjny Ekspert. To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży – wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży.

doświadczenie

Wakacyjni eksperci to tyko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów, touroperatorów i innych Wakacyjnych Ekspertów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.